Скульптури

sculpture_3.jpg

Опитування

Який стиль оформлення інтер'єру Вам подобається найбільше?
 

Художня ліпка з гіпсу - чудовий спосіб урізноманітнити та розширити обстановку вашого будинку і висунути на перший план його індивідуальні особливості та цікаві інтер'єрні рішення. Використання декоративної гіпсової ліпнини додає стиль та закінченість стелі, стінам, вікнам і дверям, проходам, аркам, предметам інтер'єру і робить кімнату більш витонченою і привабливою. Пропонуємо Вам поради з використання гіпсової ліпнини в оформленні інтер'єру Вашого будинку.

Гіпсова ліпнина в квартирі Ліпнина з гіпсу вдома і в квартирі

Кілька рекомендацій від професіоналів студії IRIDA для встановлення елементів гіпсової ліпнини:

  • Складні елементи акцентують гладкі поверхні, а гладкі - акцентують текстуровані поверхні;
  • При установці виробів намагайтеся дотримуватися пропорції;
  • Великі за розміром декоративні елементи мають тенденцію поглинати невеликий простір кімнати, роблячи його візуально ще менше;
  • Для стандартних квартир, з середньою висотою стелі звичайно досить використовувати гіпсові фризи, карнизи і тяги, завширшки не більше 5-10 см.

 

Оформлення стелі гіпсовими виробами.
Оформлення стелі та інтер'єру гіпсовою ліпниноюСтеля це найбільш поширена область, для використання декоративної гіпсової ліпнини. Тут можна розташувати кронштейни з гіпсу, гіпсові карнизи, кути, тяги та інші гіпсові елементи. Ліпнина з гіпсу, розташована в місці з'єднання стіни зі стелею, додає невелику декоративну нотку цій звичайній області. Ширина ліпних прикрас, розташованих на стелі, може бути різною і коливається від 5 до 25 см.

Поговоримо про стелю більш детальніше. Подивіться на неї: що Ви там бачите? Стеля - практично завжди покинута область кімнати, що перебуває в жалюгідному стані, поки не прийде час нового ремонту. Існує ж дуже багато простих, ефективних і недорогих речей, за допомогою яких Ви можете забезпечити Вашій стелі просту елегантність, яка говорить про Ваш вишуканий смак. Можна підібрати декоративні гіпсові медальйони для стелі, ліпні карнизи з гіпсу, елегантні розетки, куполи, або цілу групу декоративних гіпсових виробів. Найбільш ефективними способами акцентування уваги на стелі є медальйони, ліпні карнизи і гіпсові купола.

Найлегший спосіб, який забере найменшу кількість часу і сил - установка медальйонів з гіпсу на стелі. Сучасні гіпсові медальйони прості в установці, надійні, красиві і довговічні. Використовуються різні за кольором, розміром і стилем медальйони, щоб привернути увагу до люстр і світильників, або підкреслити ліпні карнизи. Медальйони з гіпсу також можуть бути об'єднані з гіпсовими розетками і чудово прикрасять навіть найпростішу стелю. Також, Ви можете використовувати такі архітектурні прикраси в якості художнього оформлення стін. Гіпсові медальйони - універсальні за стилем і розміром прикраси. Медальйони можна підібрати відповідно до дизайну квартири або офісу. Тому медальйон з гіпсу - це найпопулярніший архітектурний виріб на сьогоднішній день.

Гіпсові купола, також як і декоративні гіпсові медальйони на стелі, можуть перетворити інтер'єр кімнати у витвір мистецтва. Але вони більші за розміром і розташовуються на самій стелі, вимагаючи певних архітектурних рішень і витрат ще на етапі планування будівництва. Декоративні купола здатні візуально збільшити простір холу, вітальні, їдальні або ванної кімнати.

Гіпсові карнизи.
Гіпсові карнизи в інтер'єріГіпсові карнизи є найважливішим архітектурним елементом, який використовується для того щоб надати вишуканості і неповторності стилю в будь-якому приміщенні. Більшість дизайнерів говорять, що будь-яка квартира стає тільки красивішою якщо використовувати в її інтер'єрі ліпні карнизи. Карнизи з гіпсу згладжують лінію з'єднання стелі і стіни, і максимально точно позначають архітектурний стиль Вашої кімнати.

Гіпсові елементи вздовж підлоги.
Поширене місце для розташування ліпнини з гіпсу знаходиться вздовж поверхні підлоги. Місце, що знаходиться на стику підлоги і стіни, точно так само, як і на стику стелі зі стіною, перш за все кидається в очі і формує загальний стиль приміщення. Декоративні плінтуса та інші гіпсові елементи, розташовані в цій області, виконують не тільки естетичну функцію, вони також захищають стіну від пошкодження і подряпин від меблів та інших об'єктів.

Гіпсова ліпнина уздовж стін.
Ліпнина з гіпсу. Рельєф на стініУздовж стін зазвичай розміщуються ліпні фризи. Ці гіпсові елементи прикрашають стіну по всій її довжині. Зазвичай фризи з гіпсу розміщуються трохи нижче середини стіни і пропонують широкі можливості для створення неповторного інтер'єру приміщення. Можна скільки завгодно експериментувати зі стилями і відтінками, наприклад, пофарбувати нижню і верхню половини стін у різні кольори, близькі або абсолютно контрастні за кольором. Гіпсові фризи - це хороший спосіб додати інтерес до кімнати і внести родзинку в дизайн приміщення.

Декоративна ліпнина навколо вікон.
Розміщення декоративної гіпсової ліпнини навколо вікон є приголомшливим способом висунути їх на перший план і підкреслити красу проникаючого світла. Це також поширений спосіб зароблення тріщин між вікном і стіною, щоб перешкодити проникненню холодного повітря в будинок. Нижня частина ліпних прикрас зазвичай вимагає підвіконня, який обов'язково повинен відповідати решті частин ліпних прикрас навколо вікна.

Ексклюзивна ліпка навколо дверей.
Ексклюзивна ліпка навколо дверейДвері так само як вікна, можуть бути акцентовані ексклюзивною гіпсовою ліпкою. Якщо у Вашому приміщенні вже існує декоративна гіпсова ліпнина навколо вікна, Ви можете підібрати відповідні декоративні вироби з гіпсу і прикрасити ними простір навколо дверей. Ліпнина з гіпсу додасть приміщенню вишуканий і неповторний стиль, а також приховає будь-які недоліки в просторі між дверима і стіною.

Це тільки деякі з варіантів, якими Ви можете прикрасити інтер'єр свого будинку з використанням ліпнини з гіпсу. Ще можна придумати багато різних варіацій. Важливо не забувати одну річ: якщо Ви використовуєте певний тип гіпсової ліпнини в одній частині кімнати, мудрим рішенням буде використовувати той же самий тип гіпсової ліпнини і в інших місцях приміщення. Елементи гіпсової ліпнини повинні бути близькі за типом, кольором, шириною або обробкою, щоб змусити всю композицію виглядати гармонійно.

https://jibonbook.com/read-blog/3481 https://www.uniting.zone/read-blog/18591 https://ionooz.com/read-blog/9303 http://www.kuaixin.net/read-blog/713 https://www.probnation.com/read-blog/75845 https://www.qgsocial.space/read-blog/6319 https://romanibook.com/read-blog/4078 https://bicycle.one/read-blog/4809 https://social.abbr.site/read-blog/4549 https://www.rolonet.com/blogs/154555/Kad%C4%B1k%C3%B6y-petek-Temizli%C4%9Fi https://www.lawcodev.com/read-blog/225059 https://workplace.vidcloud.io/social/read-blog/73473 https://khaunda.com/read-blog/2121 https://www.vidagrafia.com/read-blog/61700 https://www.sholltna.com/read-blog/4381 https://bib.az/read-blog/10240 https://ai.ceo/read-blog/12715 https://heroes.app/blogs/144187/Kad%C4%B1k%C3%B6y-petek-Temizli%C4%9Fi https://tweecampus.com/read-blog/16809 http://socialmediascript.aistechnolabs.xyz/read-blog/14043 https://www.palpodia.com/read-blog/14961 http://www.ubom.com/read-blog/64268 https://poetbook.com/read-blog/15408 https://censorshipfree.net/read-blog/3028 https://www.xn--gber-0ra.com/read-blog/16086 https://talkitter.com/read-blog/52953 https://www.ihker.com/read-blog/7335 https://www.ukwomenorg.com/read-blog/5507 https://www.americanwomenorg.com/read-blog/9378 https://www.koreanwomenorg.com/read-blog/4619 https://www.dostally.com/read-blog/109351 https://scrolllink.com/read-blog/55885 https://theavtar.com/read-blog/14242 https://tokemonkey.com/read-blog/86222 https://www.wemurmur.com/read-blog/19070 http://www.barberlife.com/read-blog/74205 https://www.sdssocial.world/read-blog/49929 https://blacksocially.com/read-blog/75402 https://sissycrush.com/read-blog/95236 https://midiario.com.mx/read-blog/9911 https://hissme.com/read-blog/37133 https://wo.lyoncat.com/read-blog/8857 https://advpr.net/read-blog/43837 https://affiliateschools.com/read-blog/15023 https://www.afroshub.com/read-blog/6528 http://www.ubom.com/read-blog/64267 https://www.palpodia.com/read-blog/14959 https://www.sertani.com/read-blog/64993 https://kansabook.com/read-blog/68021 https://www.ekcochat.com/read-blog/15154 https://mykingdomtoken.com/read-blog/36601 https://palscity.com/read-blog/104366 https://www.campusacada.com/blogs/23344/Kad%C4%B1k%C3%B6y-Petek-Temizli%C4%9Fi https://thelittlenet.com/read-blog/3600 https://gezelligkletsen.nl/read-blog/13350 https://social.mactan.com.br/read-blog/87171 https://axisflare.com/read-blog/66100 https://www.didochat.com/read-blog/82439 https://ontimewld.com/read-blog/11978 https://social.wepoc.io/read-blog/20345 https://inobee.com/read-blog/124593 https://waappitalk.com/read-blog/19783 https://ubiz.chat/read-blog/18543 https://jejaringsosial.com/read-blog/10207 https://richonline.club/read-blog/78450 https://socialtak.net/read-blog/48584 http://socialmediascript.aistechnolabs.xyz/read-blog/14041 https://social.studentb.eu/read-blog/39410 https://kemetium.com/read-blog/9610 https://yietnam.com/read-blog/59895 https://justproms.com/read-blog/18610